2021 nova proizvodnja zaprtega tovornjaka z motornim ročajem in volanskim tovornjakom za tovorni avto osebni policijski tricikel tricikel z zaprto kabino








| predmet | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motoriziran |
| Tip telesa | Zaprto |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | & gt; 800 W |
| Napetost | 12v |
| Premik | 201 - 250 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 2600*1130*1200 mm |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Prilagojeno |
| Motor | Vodno hlajen |
| Tip motorja | Enocilinder 4-taktni |
| Nosilnost | 500 kg |
| Pnevmatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Vrsta goriva | Bencin Bencin |
| Zavora | Bobnasta zavora |
| Najvišja hitrost | 65 km/h |
| Kolo | 3 Kolo |
Priljubljena oznake: tricikel tovornjak z zaprto kabino, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, naprodaj














