2021 nova proizvodnja zaprt tovornjak motoriziran ročaj in volan pickup tovornjak za tovorni osebni računalnik policijski tricikel
| Element | vrednost |
| Uporaba za | Tovora |
| Vrsta vožnje | Motorizirano |
| Vrsta telesa | Zaprt |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | > 800W |
| Voltaža | 12v |
| Premik | 201 - 250cc |
| Ime blagovne znamke | DANANG |
| Kraj izvora | Chongqing,Kitajska |
| Velikost | 2600*1130*1200mm |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Prilagojene |
| Motor | Hlajenje z vodo |
| Vrsta motorja | Enojni ciklinder 4 zamah |
| Nalaganje zmogljivosti | 500kg |
| Pnevmatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Vrsta goriva | Bencinski bencin |
| Zavora | Bobna zavora |
| Največja hitrost | 65km/h |
| Kolo | 3 Kolo |






Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd se zavzema za raziskave in proizvodnjo sredstev za proizvodnjo kitajskega kmetijskega prenosnega prevoza,
Za zadostitev naraščajočemu povpraševanju po prevoznih orodjih potrošniških skupin, v ki prevladujejo kmetje.
V glavnem proizvaja trikolesna kolesa serije Dayang, vključno s tovornimi vozili različnih razseljenj in stilov, starejšimi avtomobili, turističnimi avtomobili, rekreativnimi vozili, all-inclusive trikolesnimi osebnimi avtomobili in polpakirajočimi tovornjaki.
Hkrati se podjetje zavzema tudi za raziskave in razvoj, proizvodnjo in uporabo novih in okolju prijaznih energetsko varčujejočih vozil.
FAQ
1. Plačilni rok?
O: T/T Tudi druge načine je mogoče preučiti.
2. Dobavni čas?
A: 15-20 dni. nujen ukaz sprejemljiv.
3. MOQ?
O: Vse količine so v redu. Predlagamo pa, da lahko kupite posodo, ki je stroškovno učinkovitejša.
4. Informacije o paketu?
O: CKD/SKD ;20GP posoda : 20sets ;40GP posoda: 54sets.
5. Kakšen je vaš garancijski rok?
O: Nudimo različne garancije za različne izdelke. Pls nas kontaktirajte, da bi dobili podrobne informacije.
Dayang je uspešno vstopil na evropski in ameriški trg z visokokakovostnimi izdelki in odlično tehnologijo, izvožen pa je bil v več kot deset držav in regij, vključno z Združenimi državami, Nemčijo, Južno Korejo, Tajsko, Mjanmarom, Perujem, jugovzhodno Azijo in tako naprej. Letni obseg prodaje presega 15w enot, vrednost blagovne znamke pa je presegala 25,1 milijarde RMB
1. Postanite blagovna znamka številka ena v letni prodaji Chongqinga v dveh letih, trg pa zajema več kot 20 provinc po vsej državi
2. Hitro postati najbolj priljubljeno trikolesno motorno kolo na afriškem trgu, z letno prodajo 3W enot
3. Novi modeli so bili naklonjeni prodajalcem takoj, ko so bili lansirani, in prodajalci hitel, da jih najprej kupijo.
4. Zagotovite ekskluzivne trikolesne motorne modele večjim kupcem v številnih državah
Priljubljena oznake: zaprt tovornjak pickup tovorni tricikel, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, prilagojeno, visoka kakovost, za prodajo













