



Podroben opis izdelka
| Model: | Odprto | Leto: | 2018 |
|---|---|---|---|
| Gorivo: | Plin/bencin | Menjalnik: | Samodejno |
| Vožnja: | Pogon gredi | ||
| Visoka svetloba: | trikolesni tovor ,tovorni tricikel za odrasle | ||
Edinstven voziček motoriziran tovorni tricikel 200cc 250cc trikolesni motocikel odličen model za odrasle
Motorno tovorno tricikel 200 ccm z naslednjimi prednostmi:
1-- Edinstven voziček je posebej zasnovan za vroča območja z velikimi obremenitvami.
2- Luksuzni model s petimi kolesi lahko uporabnikom pomaga pri vožnji kot tovornjak, medtem ko je cena veliko nižja
3-- Ta motorni tricikel je dovolj močan, da odrasli naložijo do 1500 kg blaga.
4-- Z motorno zadnjo osjo se lahko ta motorni tricikel z veliko obremenitvijo zlahka vzpenja po gorah.
5- Zagotovimo lahko dostavo v 20 dneh po prejemu depozita, ker sami izdelujemo prevoz in okvir.
6–1*40HQ zabojnik lahko nosi 38 enot z metodo pakiranja CKD.
7-S tehnologijo dodelave Electrol je ta model trdeč tristranski tovornjak, ki ni zarjavel.
Pakiranje in nalaganje:
Običajno naši tricikli vzamejo SKD / CKD in kartonsko embalažo. Različni deli z različnimi načini pakiranja. Če imate posebne zahteve, to omenite vnaprej. Oglejte si naše glavne načine pakiranja in nakladanja spodaj:

| 3 -kolesni tricikel 200cc za potnike Specifikacija: | |
| Specifikacija: | 200 ccm |
| Vrsta motorja: | 4 taktni, enovaljni, zračno hlajeni |
| Prostornina (ml): | 193.3 |
| Kompresijsko razmerje: | 9.2:1 |
| Maks. moč vrtenja: | 10,35 kW/9000 vrt/min ± 300 vrt/min |
| Nazivna hitrost vrtenja moči: | 10,25 kW/9000r/min ± 300r/min |
| Maks. hitrost vrtenja navora: | 13,5 Nm/7500r/min ± 225r/min |
| Hitrost v prostem teku: | 1420 vrt / min |
| Vžig: | CDI |
| Gorivo: | RQ-90 |
| Mera (D*Š*V): | 3600*1350*1390 |
| neto teža (kg): | 360 |
| Največja obremenitev (kg): | 1500 |
| Zavora (F/R): | Boben/boben |
| Zagon sistema: | Električno/ročno vlečenje |
| Velikost pnevmatik (F/R): | 5.00-12 |
| podvozje: | 50*100 mm |
| Prenos: | Gred |
| Odmik od tal (mm): | 180 |
| Medosna razdalja (mm): | 1970 |
| svetloba: | kvadratni žaromet. |
| ogledala: | plastična ogledala. |
| škatla: | višja tovorna škatla. |
| amortizer: | poseben dvojni vzmetni amortizer |
| Nalaganje količine (40HQ): | 38 kosov |
| drugo | velik nogometaš. |
| velik naslon za hrbet. | |
| skupna zadnja os. | |
| opcije: | velika škatla za orodje. zadnja os avtomobila. rezervna guma, dvigalo, kabina |
Priljubljena oznake: tricikel z motornimi tovornimi vozički luksuznih vozil, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoko kakovost, prodam













