2021 nov model zelo prodajanih tovornih triciklov, opremljen z zmogljivim motorjem 175CC/200CC/250cc
2021 nov vroče prodajan tovorni tricikel, 175 zračno hlajenega motorja, 40*80 kobilni okvir, 1,8 m*1,3 m valjčni tovorni prostor na severni strani,
Majhen naknadni gorilnik Changan s sprednjim in zadnjim plavajočim navadnim trikolesnim zamenljivimi pnevmatikami 5.0
50 amortizerjev z zunanjimi vzmetmi, sprednjimi odbijači, baterijo 9A







| element | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | & gt; 800W |
| Napetost | 12V |
| Premik | 151 - 200 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3.1*1.3*1.3m |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Zelena |
| Motor | 175 ccm, zračno hlajenje |
| Podvozje | 40*80 |
| Zadnja os | Intergral ojačevalni boben 180 |
| Sprednji amortizer | 50 |
| Sprednja zavora | Boben |
| Sprednje/zadnje pnevmatike | 5.00-12/5.00-12 |
| Velikost tovorne škatle (L*W) (M) | 1.8*1.3 |
| baterijo | 9Ah |
3 -kolesni tovorni tricikli za dviganje tovora pod neravnimi cestami. Tri ista kolesa z novim slogom rezervoarja za gorivo in F. amortizerjem
najbolj priljubljen model na afriškem trgu, preprost videz po ugodni ceni.
Varnost pri vožnji 1. Zavorni sistem je strogo zasnovan in izračunan tako, da je manjša izguba sile in je zavorni učinek boljši. 2. Zavorna palica kupi trdne jeklene palice, dolg konec pa je ločno žigosan, kar je originalno 3. Vsaka preklopna točka zavor je primerno urejena tako, da zagotavlja varnost. 4. Sistem za zmanjševanje vibracij kupuje jeklene avtomobilske plošče, ki imajo boljšo elastičnost in močnejšo trdnost.
naše prednosti
Imamo lastne tovarne, zato vam lahko ponudimo najboljšo ceno.
Smo profesionalno produkcijsko podjetje, zato smo sposobni vse narediti dobro, hitro in profesionalno.
Lahko naredimo OEM za naročila v razsutem stanju.
In radi bi bili vaša poklicna nabavna pisarna na Kitajskem, če menite, da je to izvedljivo in potrebno.
lahko izberete glede na vaše potrebe. Kaj več' nam lahko posredujete več podrobnosti, ki jih želite, lahko naredimo kot vašo zahtevo. Naš cilj je izpolniti vaše potrebe. Dobrodošli, da nas kontaktirate
Prilagodljivo delovanje 1. Vgrajeno varjenje avtomobilskega orodja in pnevmatske vpenjalne naprave2. Kot je zasnovan z inženirsko simulacijo, mehanska porazdelitev pa je bolj znanstvena3. Originalna dvojna škatla z dvižnim varjenjem, močnejša trdnost4. Material dvižnega voda je bil izbran med najboljšimi, da se zagotovijo višje varnostne lastnosti
Priljubljena oznake: 175cc 3 -kolesno motorno tovorno motorno kolo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, prodam













