200cc tovorni tricikel dostavni kombi z zadnjim platnenim pokrovom za zunanja deževna območja Tovorni tricikel dostavni kombi s platnom




| predmet | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motoriziran |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | & gt; 800 W |
| Napetost | 12V |
| Premik | 151 - 200 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3300*1300*1300 |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Prilagojeno |
| Motor | 200cc zračno hlajen |
| podvozje | 40*80 |
| Velikost tovornega zaboja | 1.8m*1.3m |
| amortizer | 50 |
| Pnevmatika | 4.50-12 |
| Kolo | 3 Kolo |
| Zavora | Bobnasta zavora |
Podroben opis izdelka
Vrsta vožnje: Motorizirana Uporaba Za: Tovor
Prostornina: 200cc Velikost: 3600*1300*1360
Barva: Po meri Stanje: Novo
Letnik: 2018 Gorivo: 90# Bencin
High Light: tovorni trikolesnik, električni dostavni tricikel
200CC Van Cargo Trikes Tricikl za dostavo kombi z zadnjim platnenim pokrovom za zunanja deževna območja
Hitro razumevanje značilnosti modela:
3-kolesni model tovornega tricikla za dostavo z zadnjim platnenim pokrovom za nakladanje pod neravnimi cestami.
Ta tovorni tricikel s 200 cc vodnim hlajenjem je najboljša izbira za uporabo na prostem v deževnih dneh.
Tri enaka kolesa z novim rezervoarjem za gorivo in F. amortizerjem. Najbolj priljubljen model na afriškem trgu.
preprost videz s poceni ceno.
Priljubljena oznake: tovorni tricikel dostavni kombi s platnom, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, naprodaj













