Trikolesni tovorni motocikel za nalaganje težkega blaga.
Lastnosti
Zongshen motor z vodnim hlajenjem, visoke zmogljivosti
Ohišje in tovorna škatla, vsi z uporabo luženja in fosforiranja
OEM je sprejemljiv.
Prednosti:
Vsi naši izdelki so podvrženi certifikatu CCC in ISO9001.
Uživajte v vrhunsko oblikovanem sistemu ujemanja, da zagotovite najboljše zmogljivosti tega tricikla
Zadnja os: tehnologija je enaka zadnji avtomobilski osi, zelo močna in vzdržljiva
Tovorna škatla: Uporaba tehnologije elektro-prevleke in dekapiranja s fosfatiranjem za zaščito tovorne škatle pred rjavo






| element | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Moč | & gt; 800W |
| Napetost | 12V |
| Premik | 151 - 200 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3150*1150*1440 |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Modra |
| Motor | 175CC vodno hlajen |
| Zavora | Hidravlični |
| Pnevmatike | 4.50-12 |
| Zadnja os | Boben Changan 180 |
| Vrsta goriva | Bencinski bencin |
| Podvozje | 40*80 |
| Velikost tovorne škatle | 1.8*1.20 |
| Sprednji amortizer | 09 |
Neobvezni deli:
| Motor po izbiri | Model: zračno hlajen; vodno hlajen; zračno in vodno hlajeni |
| Izbira prostornine: 150cc; 200cc; 250cc | |
| Nizka hitrost, velika moč, velik navor | |
| Tovorna škatla Neobvezno | Dolžino tovorne škatle lahko izbirate med 1,5 m in 2,2 m |
| Model: Običajen vzorec; Okrepljen vzorec; Cvetlični vzorec | |
| Pnevmatike neobvezno | 4.50-12; 5.00-12 ;5.50-13 |
| Zadnja os Neobvezno | Normalna zadnja os --- uporablja se za ravna cesta in se običajno uporablja za nalaganje lahkega blaga; |
| Navadna zadnja os avtomobila --- uporablja se za navzdol, za nakladanje težjega blaga; | |
| Ojačitev zadnje osi --- uporablja se za plezanje po stopnjah; nakladanje najtežjega blaga na grobo in gorsko cesto | |
| Neobvezni deli | 1. sprednji pokrov pokrova; 2. ventilator; 3.MP3; 4. rezervna pnevmatika; 5. jack; 6. pokrov svetlobe za rep; 7. zadnje platno 8. Vozniška kabina |
Tehnologija materiala: Med 100 jeklenimi izdelki bomo izbrali 5-10 izdelkov, ki ustrezajo našim standardom. Kar zadeva preostale dobavitelje materiala, bomo dobavljali druge tovarne druge in tretje stopnje, le tiste, ki ustrezajo naši prejšnji debelini, velikosti in. . Našo proizvodno linijo okvirjev sestavlja 18 obrti.
Priljubljena oznake: motorno tovorno tricikel za nalaganje težkega blaga, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, naprodaj













