
Avto je izbral vodno hlajen motor s prostornino 150 cc-250cc, ki ima zelo dobro moč in lahko doseže največjo hitrost od 70 do 80 km/h. Uporabna vrednost je zelo visoka. Ni le hiter, ampak tudi udobnejši in varnejši.
Prednji del vozila predstavlja nekoliko večji delež. Nadaljuje klasični model serije Junka. Ima integrirano dvižno streho in zasnovo sprednje strani z velikim lokom. Streha ima super svetle LED stropne žaromete, spredaj in zadaj pa sta drzna odbijača. Čeprav je ta oblika relativno običajna, vendar sprejemljiva! Zadaj je 1250*1000 vtisnjen tovorni prostor, ki je izdelan iz trdnih materialov in ima veliko nosilnost, in 3000 mačk tovora ni problem. Zato ta avto ne more prevažati le ljudi, ampak tudi vleče blago. Je zelo praktičen in primeren za vožnjo po podeželju.

Osem optimizacij oblikovanja
1. Prvotna konstrukcija podvozja je bolj razumna, večja trdnost, bolj vzdržljiva, zaradi česar je varnost vozila višja
2. Motor sprejme vzmetno povezavo, ki je bolj udobna in enostavna za zamenjavo
3. Baterijsko škatlo je mogoče namestiti od 18 A do 32 A in jo je mogoče poljubno zamenjati, kar prihrani skrbi in je priročno
4. S sedežem z naslonom za roke in škatlo za orodje za enostavno prenašanje
5. Z mehanizmom za naknadno zgorevanje za lažje plezanje
6. Tricikel je odebeljen in zvarjen z robotom in ročnim varjenjem, zaradi česar je splošna moč močnejša
7. Zasnova medosne razdalje je bolj razumna, da se prepreči nesreče v stanju obremenitve
8. Klasičen videz, novo ujemanje, boljša zmogljivost, vzdržljivo, varno spremstvo, prihranite skrbi in trud.

tovorni moto tricikel
Hitro priporočilo o tem tovornem triciklu:
- 250CC motoriziran tovorni tricikel s samodejnim dvižnim sistemom je najprimernejše vozilo za zahtevne obremenitve, kot je nakladanje gradbenega materiala in smeti ali kmetijskih proizvodov.
- Ta motoriziran tovorni tricikel ima dvojna zadnja kolesa za popoln izkoristek velike moči in enostavno plezanje po gorskih območjih.
- Ta tricikel ima ojačan tovorni zaboj in velika podvozja ter velika kolesa za enostavno obremenitev 1,5 tone
- Če promovirate ta 250-kubični tricikel z vodnim hlajenjem v 300-kubični model, lahko konkurira tovornjakom, medtem ko ima veliko nižjo ceno
- Če iščete težko nakladalne tricikle, pri tem pa vam ni preveč mar za ceno, je ta model vaša najboljša izbira.
Priporočeni razlogi:
- Električno pobarvana tovorna škatla in podvozje lahko zagotovita, da je tricikel daleč stran od rjavenja, kar je naša tovarniška prednost
- sprednji amortizer z dvojno vzmetjo je vzdržljiv in močan tudi za uporabo na slabih cestah
- Okrepljen tovorni zaboj lahko naloži do 1,5 tone blaga
- Dobro zasnovana osnovna struktura lahko zadovolji različne razmere na cesti in naredi vožnjo bolj udobno;
- Avtomatski dvižni sistem vam lahko pomaga pri preprostem raztovarjanju blaga
- Struktura kolesa omogoča zelo stabilno delovanje na slabih cestah


| postavka | vrednost |
| Prostornina rezervoarja za gorivo | 10-20L |
| Potniki | 1 |
| Zavorni sistem | Sprednji boben plus zadnji boben |
| Velikost pnevmatike | 5.00-12 |
| Omeji težo | 400-500 kg |
| Največja hitrost | 30-50 Km/h |
| Nosilnost | Večja ali enaka 400 kg |
| Razred Sposobnost | 10-15 stopnja |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motoriziran |
| Tip telesa | Odprto |
| Moč | 200 - 250W |
| Napetost | 48V |
| Premik | 111 - 150cc |
| Blagovna znamka | CQSP |
| Kraj izvora | Kitajska |
| Chongqing | |
| Velikost | 2000*1350 mm |
| Certificiranje | PIKA |
| Motor | 150CC, zračno hlajen |
| Tovor | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Moč | > 800W |
| barva | Prilagojeno |


1. Varnostno zaviranje, optimiziran zavorni sistem, opremljen s patentirano tehnologijo podčrpalke zavore zadnje osi, učinkovito preprečuje okvaro zaviranja, krepi varnost in zanesljivost;
2. Nadgradite obliko blaženja udarcev, optimizirajte smerni ležaj stebra, podaljšajte življenjsko dobo in učinkovito izboljšajte nosilnost in udobje vozila
3, šasija ima visoko modularno strukturo tovorne platforme, visoko trdnost in močno prilagodljivost, primerno za različne sisteme napajanja, oblike karoserije in delovno okolje
Priljubljena oznake: 350cc trikolesni trikolesni prekucnik, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, naprodaj









