
1. Popolnoma nov vrhunski tovornjak s kesonom, ki je bil neodvisno zasnovan in razvit. Razen žarometov in instrumentov je vse ostalo čisto novo. Razumna ergonomija; z novim blaženjem udarcev 270 in odličnim podvozjem je avto udoben za vožnjo in nadzor; avto predstavlja najvišjo raven trenutne platforme našega podjetja.
2. Avtomobil je bil objavljen julija 2019 in je bil množično proizveden ter izvožen v Južno Ameriko, Afriko in druge kraje v serijah.

Predstava štirih
1. Krmiljenje je prilagodljivo, lahkotno, udobno, zato ni otrplosti rok, ni lahko utrujenosti
2. Posebna nadgradnja notranjega tiskanja za blaženje udarcev DAYANG, boljši učinek absorpcije udarcev, bolj mehka
3. Prvotna struktura TOR se uporablja za zaviranje, da bi bila distribucija in prenos moči bolj razumna in zagotovila varnost zaviranja
4. Patentirano orodje zagotavlja krmilne kote


| postavka | vrednost |
| Prostornina rezervoarja za gorivo | 10-20L |
| Potniki | 1 |
| Zavorni sistem | Sprednji boben plus zadnji boben |
| Velikost pnevmatike | 5.00-12 |
| Omeji težo | 400-500 kg |
| Največja hitrost | 30-50Km/h |
| Nosilnost | Večja ali enaka 400 kg |
| Razred Sposobnost | 10-15 stopnja |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motoriziran |
| Tip telesa | Odprto |
| Moč | 200 - 250W |
| Napetost | 48V |
| Premik | 111 - 150cc |
| Blagovna znamka | CQSP |
| Kraj izvora | Kitajska |
| Chongqing | |
| Velikost | 2000*1350 mm |
| Certificiranje | DOT |
| Motor | 150CC, zračno hlajen |
| Tovor | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Moč | > 800W |
| barva | Prilagojeno |

Tovorni zaboj mora biti nameščen trdno in zanesljivo, prsna plošča in tla tovornega zaboja pa morajo biti ravni in dovolj trdni.
1, Dovoljeno odstopanje sredinske ravnine prednjih in zadnjih koles glavnega vozila dvokolesnih motornih koles, dvokolesnih mopedov, tovornega zaboja in stranskih trikolesnih motornih koles ne sme presegati 10 mm.
2,Osebna vozila morajo biti opremljena z blatniki, zadnja kolesa priklopnikov morajo biti opremljena z blatniki, vsa kolesa drugih motornih vozil pa morajo biti opremljena z blatniki./3 Motorna vozila 3 morajo biti opremljena s ploščo (okvirjem), ki lahko izpolnjuje zahteve za namestitev plošče. Sprednja registrska tablica (okvir) se namesti na sredino ali desno stran prednjega dela (glede na smer motornega vozila), zadnja registrska tablica (okvir) pa na sredino ali levo stran prtljažnika. hrbet.
Priljubljena oznake: 175cc trikolesna tovorna kmetija, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, naprodaj











