Tovorni tricikel za tovornjake z velikimi tovornjaki z motorjem lifan 250CC in 300CC
Tovorni tricikel za tovornjake s težkim nakladanjem z ultrahlajenim motorjem lifan 250CC, zunanjim okvirjem 50*100, dvostopenjskim menjalnikom, navadnim velikim pedalom
2,6*1,5 m tovorni prostor, višina stranske deske 500 mm, višina ograje 150 mm, srednja hitrost, polno lebdeča težka obremenitev, dvostopenjska menjalnik zadnja os
Oljna zavora, sprednja navadna 5.0-12 zadnja navadna 5.0-12 zadnja dvojna kolesa, z 5.0-12 navadno rezervno pnevmatiko (črno platišče) JUSHEN amortizer
plošča z utori črna 6+3, 28A baterija, okvir sedeža z nasloni za roke, s sprednjim premičnim odbijačem, odporno napravo, ročico za uravnoteženje, oporo zadnje osi







| element | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | & gt; 800W |
| Napetost | 12V |
| Premik | 201 - 250 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3.7*1.4*1.6m |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Prilagojeno |
| Motor | 250 ccm vodeno ohlajeno |
| Vrsta motorja | Enojni kolesar 4 -taktni |
| Pnevmatike | 5.00-12 |
| Nosilnost | 1000 kg |
| najvišja hitrost | 65 km/h |
| Zadnja os | Plavajoči ojačevalni kralj |
| Vrsta goriva | Bencinski bencin |
| Velikost tovorne škatle | 2.4*1.4 |
Naše prizadevanje: Posvetite se strankam po možnosti z zadovoljivimi izdelki in bolj intimnim servisiranjem.
Dobrodošli pri povpraševanju za ogled najbolj popolnih podatkov o trikolesnem motornem kolesu in rezervnih delih Kitajske'
Patentiran okvir: patentiran enodelni štirikotni žarek v obliki črke S, nekaj točk varjenja in spajanja ter močna nosilnost;
Železno vetrobransko steklo: Splošno večsekvenčno vtisnjeno železno vetrobransko steklo, elegantne oblike in visoke trdnosti;
Udoben sedež: celo usnje je ovito, notranjost pa obložena z visoko odporno gobo, ki učinkovito zmanjšuje utrujenost pri vožnji;
Samoraztovorna oljna streha: nosilnost oljne strehe je 800 kg, kar lahko zadovolji potrebe gospodinjstev in manjše transportne obremenitve;
Hidravlična naprava: integriran hidravlični ventil, občutljivejši odziv, lažje vzdrževanje in popravilo;
Orodje za odvzem moči: Mehanizem za pretvorbo izvleka moči s samodejnim razkladanjem s stopalko, ki učinkovito zmanjša število in čas upogibanja;
Priljubljena oznake: tovorni tricikelni bencinski motor za kmetijo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, prodam











