DAYANG 2021 Nov model motornega tricikla Priljubljeni odrasli motocikel 250 CC bencinski tovorni tricikel RUITENG motorno tricikel s tovornim prostorom









DAYANG 2021 Nov model motornega tricikla Priljubljeni odrasli motocikel 250 CC bencinski tovorni tricikel RUITENG motorno tricikel s tovornim prostorom
| element | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | & gt; 800W |
| Napetost | 12V |
| Premik | & gt; 250 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3900*1450*1500 mm |
| Ime izdelka | Trikolesni trikolesnik |
| Motor | 250 ccm vodno hlajen |
| Vrsta motorja | Enojni kolesar 4 -taktni |
| Velikost tovorne škatle | 2200*1300 mm |
| Nosilnost | 1000kg-2000KG |
| Barva | rdeča |
| Najvišja hitrost | 60 km/h |
| Vrsta goriva | Bencinski bencin |
| Baterija | 28A |
| Uporaba | Prevoz tovora |
Priljubljena oznake: motorni tricikel s tovorno škatlo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, prodam













