300CC/350CC Težka naklada tovornjak motoriziran tovor pet koles tricikel težko nakladanje trike motorno kolo izdelano na Kitajskem tri kolesa 12V
Dvojna zadnja kolesa težka obremenitev motoriziran tricikel









| Element | vrednost |
| Uporaba za | Tovora |
| Vrsta vožnje | Motorizirano |
| Vrsta telesa | Odprt |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | > 800W |
| Voltaža | 12V |
| Premik | > 250cc |
| Ime blagovne znamke | DANANG |
| Kraj izvora | Chongqing,Kitajska |
| Velikost | 3,9m*1,4m*1,35m |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Motor | 300cc |
| Vrsta motorja | Vodno ohlajenega motorja |
| Pnevmatika | 5.00-12/5.00-12 |
| Kolo | Pet koles |
| Zadnja oxle | dvojne zadnje osi |
| Velikost tovorne škatle | 2.6m*1,4m |
| amortizer | Vse amortizerje terenov |
| Barva | Prilagojene |
| Nalaganje zmogljivosti | 1000kg-2000KG |
Močni deli naših tricikel
1.LED svetloba: uporaba bakrene žice, super svetlost, se lahko obseva 30 metrov, neprekinjeno osvetlitev 12 ur, barva svetlobe ostaja nespremenjena.
2.Instrument:LCD zaslon, integriran blok, natančnejši prikaz moči.
3. Zmanjšanje vibracij:z uporabo motornih standardov, z velikim številom vzmetnih tuljav in dolžino 495mm, je učinek absorpcije šoka boljši. Poskusi so pokazali, da je vibracija milijonkrat, do uhajanja olja pa ne bo prišlo vsaj 5 let.
4. Jeklena plošča: večja nosilna zmogljivost, visoka odpornost, ne zlahka deformati, bela jeklena plošča gumijasti rokav, majhna vrzel,
nizek hrup, bolj trpežen.
5.Zavorna ploščica: z uporabo rastlinskih vlaken in kovinskega praška, kontaktno območje med zavornim in zavornim bobenom doseže 80%, brez toplote, dolge življenjske dobe, boljši zavorni učinek.
6. Sine brushless motor :3000-3200 rpm/min, navor je 20% -25% večji od navadnega motorja, varen, udoben, stabilen.
7.Jeklene pnevmatike:ne drseče in nepremočljive za vlago, z nosilnostjo 30% višjo kot druga vozila. Vzorec teka je
poveča območje oprijema in prihrani elektriko in nošnje.
Naša zasledovalna pot: Posvetite se zagotavljanju strankam po možnosti z zadovoljivimi izdelki in bolj intimno servisiranje.
Dobrodošli, da se pozanimate o najbolj popolnih podatkih kitajskega trikolesnega motocikla in rezervnih delov
Naše prednosti:
1.Tovarniška veleprodajna cena
2.Visoka qulaity
3.Velika tovarna :10000
Kvadratni meter
4.Strokovno
5.Različne sloge:več kot 100 slogov
6.Blagovna znamka št. 1, ki prodaja tricikel
7.Več konfiguracij se prosto ujema (kot so motor, tovorna škatla itd.)
8.1 Letna garancija
9.40 Izjemno
inženirji,600 zaposlenih
10.200 setov
proizvodna oprema
11.Slavna znamka tricikel
12.Navedite vse sorodne dele
13.OEM, prilagodite v skladu z zahtevami strank
kot je vaš dizajn, vaš logotip .vaše pakiranje, ki je na voljo
Priljubljena oznake: dvojna zadnja oxle težka obremenitev motorizirani tricikel, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, prilagojeno, visoka kakovost, za prodajo













