DAYANG proizvodnja Q3 Made in China 250cc vodno hlajeno motorno tovorno tricikel za odrasle motorizirano 200CC tovorno tricikel







DAYANG proizvodnja Q3 Made in China 250cc vodno hlajeno motorno tovorno tricikel za odrasle motorizirano 200CC tovorno tricikel
| element | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | CCC |
| Moč | & gt; 800W |
| Napetost | 12V |
| Premik | 201 - 250 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3.3*1.3*.1.3m |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Prilagojeno |
| Motor | 250 ccm vodno hlajen |
| Podvozje | 50*100 |
| Zadnja os | Intergral ojačevalni boben 220 |
| Sprednji amortizer | 09 Dvojne vzmeti |
| Zadnje spomladansko listje | 5+2 |
| Vrsta koles | 5 koles |
| Sprednje/zadnje pnevmatike | 4.5-12/4.5-12 |
| Velikost tovorne škatle | 2m*1.3m |
Priljubljena oznake: odrasli motoriziran tovorni tricikel 200cc, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, prodam













