





Dizelski motorni tricikel
Naš podpredsednik za tehnologijo je diplomiral na Tehnološkem inštitutu v Pekingu in je najstarejši avtomobilski inženir na Kitajskem. Njegov koncept oblikovanja je napreden, v industriji dela že več kot 20 let, številni tehnični inženirji pa so v tej panogi že več kot 15 let.
Naša dobavna veriga je bogatejša, nakupna cena je bolj odlična, obseg prodaje pa je največji v Chongqingu, zato je cena, ki jo je dal dobavitelj, nižja. Večina naših izdelkov je edinstvenih, in ne glede na izdelek, smo zaprosili za patente. Za naše stranke bomo zagotovili vso podporo virom, vključno z najbolj osnovnimi izdelki, in zagotovili najbolj popoln marketinški načrt.









Podjetje vsako leto vlaga milijone dolarjev za izboljšanje kakovosti obstoječih izdelkov ter izvajanje raziskav in razvoja novih izdelkov. Zavezani ustvarjanju in proizvodnji motornih koles, ki jih kupci lahko uporabljajo z zaupanjem. Podjetje ima 550 zaposlenih, med njimi več kot 50 izjemnih inženirjev v industriji, vsi imajo več kot 8 let izkušenj. Tehnični direktor je prva serija avto popravilo diplomantov na Univerzi znanosti in tehnologije Peking, in ima več kot 20 let izkušenj v proizvodnji avtomobilske šasije. Oseba, ki je bila prva, ki je izdelovala tricikel šasije z ustvarjalnostjo, je tudi vodilna v celotni industriji, in številne patente, ki jih je razvilo podjetje, so postale merila industrije. Celotna tehnična ekipa je iz avtomobilske industrije, ima veliko let izkušenj, in diplomirala na različnih znanstvenih fakultetah. Koncept je napreden in pragmatičen.
| Element | vrednost |
| Vrsta vožnje | Motorizirano |
| Vrsta telesa | Odprt |
| Certificiranje | CCC,ISO9001,ISO14001 |
| Moč | > 800W |
| Voltaža | 12V |
| Premik | 201 - 250cc |
| Ime blagovne znamke | DANANG |
| Kraj izvora | Chongqing,Kitajska |
| Velikost | 3.3m *1,3m*1,3m |
| Ime izdelka | Tovorni tricikel |
| Barva | Rdeč |
| Motor | Hlajenje z vodo |
| Vrsta goriva | Dizelsko olje |
| Največja hitrost | 65km/h |
| Pnevmatika | 5.00-12 |
| Velikost tovorne škatle | 1.8*1,2m |
| Zavora | Bobna zavora |
| Nalaganje zmogljivosti | 800kg |
| Zadnja oxle | Polplavuta |
Priljubljena oznake: dizelski motor motoriziran truk tricikel, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, prilagojeno, visoka kakovost, za prodajo












