vroča prodaja 2021 nov slog tovorni tricikel 200cc 250cc 300cc težki tovornjak trikolesnik visokokakovostna pol kabina motocikel poceni bencinski trikolesni tricikli za kmetovanje





vroča prodaja 2021 nov slog tovorni tricikel 200cc 250cc 300cc težki tovornjak trikolesnik visokokakovostna pol kabina motocikel poceni bencinski trikolesni tricikli za kmetovanje
| element | vrednost |
| Uporabi za | Tovor |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip telesa | Odprto |
| Certificiranje | ccc, ISO9001: 2000 |
| Moč | & gt; 800W |
| Napetost | 12V |
| Premik | 151 - 200 ccm |
| Blagovna znamka | DAYANG |
| Kraj izvora | Chongqing, Kitajska |
| Velikost | 3500*1300*1600 |
| Ime izdelka | Trikolesni trikolesnik |
| Barva | Zelena |
| Motor | 200CC |
| Vrsta motorja | 150-250CC vodno hlajenje |
| Velikost tovorne škatle | 2m*1.3m |
| Baterija | 9Ah |
| Pnevmatike | 4.5-12 pnevmatik |
| Vrsta goriva | Bencinski bencin |
| Zadnja os | Polplavajoča zadnja os |
| Okvir | 50*100 velik okvir iz kobilice |
Priljubljena oznake: trikolesni bencinski trikolesniki za kmetovanje, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, po meri, visoka kakovost, prodam














